Gennemsigtigt logo

MIT TV - DET ER FRIT TV !

Skrevet tirsdag d. 29. marts 2016

MIT TV - DET ER FRIT TV !

Så er det nu, Antenneforeningen Aarhus, går i luften med det helt frie tv-valg.

Fra torsdag, 31. marts d. å. kan du i vores Medlemsbutik i H. H. Seedorffs Stræde 3 - 5 i Aarhus C få alle relevante informationer om det nye produkt, som vi lancerer sammen med Stofa.

Vi er glade for, at vi med denne nye mulighed løser det problem, både politikere og mange af vores medlemmer længe har ønsket at få løst, men som før nævnt sker der ikke nogen ændringer med tv-pakkerne.

Læs gerne mere Hvid Link Pil her 

- eller læs meget mere i Medlemsblad nr. 3, som vil blive omdelt til vores medlemmer torsdag, 21. april d.å.

 

Bestyrelsen

Antenneforeningen Aarhus

Tilbage

x

På antenneforeningen-aarhus.dk bruger vi cookies

Som de fleste hjemmesider bruger Antenneforeningens sider også cookies. Cookies er helt uskadelige - de fortæller os blot, hvordan du bruger vores hjemmeside. Det er medvirkende til at vi kan give dig den bedste oplevelse af vores side. Hvis du klikker videre på siden, accepterer du vores brug af cookies.

Vi har opdateret vores persondatapolitik.
Læs mere HER

Læs mere om vores brug af cookies